Dluhopisomat.cz - zkušenosti a názory

Dluhopisy firem a států - do kterých investujete a na které je lepší si dávat pozor?

Investujete do firemních dluhopisů?

ANO
1
50%
NE
0
Žádná hlasování
Plánuji to
1
50%
Už ne...
0
Žádná hlasování
 
Celkem hlasů: 2
Uživatelský avatar
Voita
Administrátor fóra
Příspěvky: 28
Registrován: 08 led 2019 10:21
Kontaktovat uživatele:

Nový příspěvek 30 čer 2019 02:32

Dluhopisomat.cz - investovali jste do některých dluhopisů uvedených na trh touto společností?

Sami se na webu prezentují takto:
Dluhopisomat.cz - Portál kvalitních dluhopisů
Portál Dluhopisomat.cz vznikl s myšlenkou udělat český dluhopisový trh více transparentní, aby se každý mohl rychle a bezpečně orientovat na trhu firemních dluhopisů. Naším primárním cílem je šetřit Váš čas. Společnosti nejprve prověříme, upozorníme Vás na potenciální rizika investice a pak pro Vás zjednodušíme celý proces investování. Jako naši klienti se tak nemusíte o nic starat, a i přesto se Vaše investice zhodnotí mnohem více, než na běžných bankovních a spořících účtech.

Dluhopisomat.cz provozuje tato společnost: Kamuda one s.r.o., IČO: 07921772

Pro emitenty dluhopisů na webu uvádí toto:

Když chci emitovat dluhopisy?

Dluhopisomat je jedním z nejkvalitnějších portálů v České republice, který poskytuje komplexní služby a zázemí pro vydání emise dluhopisů od začátku až do konce splatnosti. Naši klienti mají k dispozici vše na jednom místě – od špičkového právního servisu po automatizační procesy skrze společnost CFG Tech, databázi s intuitivním spravováním a propojení s CRM systémem.

Marketing

Zveřejnění na nejkvalitnějším portálu dluhopisomat.cz přináší vaší společnosti velký obchodní potenciál. Získáte branding, zviditelnění, pozitivní PR a hlavně nové zákazníky, kteří si kromě vašich dluhopisů mohou zakoupit i přímo vaše produkty.

Důkladné prověření a komplexní servis

Na trhu působíme již 6. rokem a díky tomu máme bohaté zkušenosti s vydáváním dluhopisů a dluhopisů schválenými prospekty Českou národní bankou. Za všech okolností dbáme na preciznost a rychlost. Každá emise je před umístěním na portálu dluhopisomat.cz důkladně prověřena a vyhodnocena našimi analytiky.

------------------------------

Podělte se s námi o zkušenosti s portálem Dluhopisomat.cz a jejich nabízenými dluhopisy, díky!


Odpovědět