KRÁTKODOBÉ PRONÁJMY DOMEČKŮ

Hledáte investora, financování pro podnikatelský nápad nebo už rozjetý byznys? Právě pro Vás je tato kategorie!
TECHDOMY
Příspěvky: 2
Registrován: 14 kvě 2023 05:24

Nový příspěvek 21 črc 2023 12:46

Hledám investora-parťáka pro zkupování malých a odlehlých pozemků a také k výstavbám malých a jednoduchých domečků, které budou určeny pro krátkodobé pronájmy.
Jelikož bydlím na severní moravě, vím o spoustě pozemků, které jsou vhodné pro takovéto výstavby domečků. Chci kupovat pouze odlehlé pozemky.
Velkou výhodou je velmi rychlá stavba domků díky navržené technologii, cena výstavby a také fakt, že zde není nutné řešit PENB. Vytápět tedy lze pouze elektřinou (el. podlahové topení a elektrický ohřívač 160L).
Například domeček DILA a BELA o dispozici 2KK lze každý postavit za částku 1.500.000Kč včetně 15%DPH. Lze také navrhnout jednodušší a levnější domečky, které budou mít pouze jednu velkou místnost s kuchyní a koupelnu. Zde bude pouze jedna SDK příčka. Zde je možné také navrhnout a použít levnější materiály. Takovýto domeček lze postavit do 1.000.000Kč včetně 15%DPH.
Co se týče návratnosti a zisků, zde uvádím dva jednoduché příklady:
Menší pozemek na jesenicku- 500.000Kč
Stavba domečku DILA 2KK 50m2 pro 4 osoby - 1.500.000Kč
Ceny jsou uvedeny bez přípojek na IS, které lze předem těžko odhadnout. Toto určí studie a následný projekt.
Pronájem domku na 1 den - 2000Kč/den
Pronájem domku na 7 dnů - 1800Kč/den
Pronájem domku na 14 dnů - 1600Kč/den
Odhaduji průměrnou měsíční částku pronájmu jednoho domku v rozmezí 35.000 - 50.000Kč. V mnoha případech lze na malém pozemku postavit hned dva domečky vedle sebe.
Na toto společné podnikání navrhuji založit nové s.r.o., kde se staneme oba společníky s podílem 50/50%. Vy jako investor pouze zajistíte finance. Já zajistím veškerou propagaci, webové stránky, výstavbu, údržbu, pravidelný úklid, předávání a přejímání domků.
Do doby než budou domečky neboli Vaše investice do nich splaceny, požaduji pouze 10% z měsíčního podílu, který budu používat na PHM, prací prášky, úklidové prostředky a účetnictví. V případě dotazů mě neváhejte kontaktovat pro sjednání osobní schůzky.
Technologie domů jsou mým návrhem, na které mám i webové stránky www.techdomy.cz/uvod
Preferuji dlouhodobou spolupráci.
Přílohy
půdorys bela.png
BELA_02_02a.jpg
půdorys dila.png
DILA_004.jpg


Odpovědět