Bohemia Energy - recenze a zkušenosti

Recenze & zkušenosti s firmami a společnostmi ze všech oblastí podnikání, se kterými se potkáváme každý den a jejichž služby a produkty využíváme nebo plánujeme zakoupit. Zde se s námi můžete podělit o vaše zkušenosti a hodnocení daných podnikatelských subjektů!
Uživatelský avatar
Voita
Administrátor fóra
Příspěvky: 28
Registrován: 08 led 2019 10:21
Kontaktovat uživatele:

Nový příspěvek 05 črc 2020 19:53

Bohemia Energy - recenze a zkušenosti klientů

Na český trh Bohemia Energy vstoupila v roce 2005. Jako první alternativní dodavatel začali v roce 2006 nabízet elektřinu domácnostem, plyn pak o dva roky později. Dnes patří v segmentu domácností a malých až středních firem k největším alternativním dodavatelem elektřiny a plynu v České republice. Bohemia Energy zákazníkům nabízí produkty, které jim přinášejí dlouhodobou úsporu. Kromě výhodných cen energií zajišťují i komplexní zákaznický servis a také energetické poradenství.

Bohemia Energy je součástí energetické skupiny Bohemia Energy, kterou dále tvoří společnosti Amper Market, Comfort Energy, Europe Easy Energy, X Energie a největší alternativní dodavatel energií na Slovensku Slovakia Energy. Do skupiny rovněž patří i finanční společnost BEplan poskytující poradenství a finanční plánování. V současnosti celá skupina dodává elektřinu a plyn více než 1,2 milionu zákazníků.

Bohemia Energy - změna poskytovatele energií

Smlouvu s Bohemia Energy můžete uzavřít on-line, po telefonu, přes email, s naším obchodním zástupcem nebo v zákaznickém centru.

Součástí smlouvy je udělení plné moci pro zastupování v procesu změny dodavatele. Jejím udělením zplnomocňujete Bohemia Energy k ukončení Vašeho smluvního vztahu se stávajícím dodavatelem a k dalším nezbytným krokům potřebných pro změnu dodavatele, jako je např. komunikace s distributorem či operátorem trhu (OTE). Díky tomu tak celý přechod k vyřídí za Vás.

Co s přechodem k Bohemia Energy získáte?
  • Výhodnější cenu neregulované části energií, tedy té části, kterou můžeme jako dodavatel ovlivnit.
  • Spolehlivého a českého dodavatele energií se stabilním zázemím.
  • Možnost spravovat si svůj účet online prostřednictvím webové kanceláře.
  • Profesionální zákaznický servis s přátelským a individuálním přístupem.
  • Možnost kontaktovat zákaznické centrum 7 dní v týdnu.
  • Bezplatné energetické poradenství na míru, díky kterému můžete šetřit ještě více.
  • Odměnu za to, když je doporučíte svým blízkým či známým.
  • Možnost využívat neustále se rozšiřující nabídky dalších produktů a služeb přinášející dlouhodobou úsporu, např. fotovoltaické řešení, finanční služby, apod.
Elektřina od Bohemia Energy

Ta je považována za stěžejní produkt tohoto dodavatele, se kterým je spojena i řada kladů. Nejvíce určitě láká na cenu, kdy ze statistik vychází, že Bohemia Energy může pomoci ušetřit sumu, která v průměru odpovídá jedné měsíční záloze. Dále je možné získat jednorázovou odměnu ve výši 300 Kč. Ta je určena tomu, kdo svůj účet bude spravovat online.

K dispozici je dvojice tarifů, a to buď Benefit Plus, nebo také produkt Energie A++. Oba jsou spojeny i s výhodami toho, že sepsaná smlouva je na dobu neurčitou, nebo s výhodou toho, že případný přeplatek bude zasílán na bankovní účet a nebude rozpuštěný do budoucích záloh.

Plyn od Bohemia Energy

Společnost Bohemia Energy se rozhodla k tomu, že kromě elektřiny začne nabízet i plyn. I zde láká na výhodnější cenu, která může být spojena se slevou i ve výši jedné zálohy. Také u plynu jsou zvýhodněni lidé spravující vše online, a to odměnou 300 Kč. Nechybí ani jednoduchá změna, bez nutnosti papírování, nebo případné řešení komplikací skrz zákaznický servis. Produkty v segmentu plynu jsou dva a mají stejné označení, jako u elektřiny. Tedy Benefit Plus a dále Energie A++.

Domácnosti i firmy

Bohemia Energy začínala u jednotlivců a domácností a ty tvoří také největší počet jejich klientů. Je to dáno i využíváním takzvaného podomního prodeje. Běžní občané však nejsou jedinými klienty. Firma dokáže přijít s nabídkou dodávky elektřiny a plynu jak pro podnikatelský a veřejný sektor, tak i v případě, kdy už se mluví o celkem specifickém velkoodběru. Zaměřuje se tak na všechny druhy zákazníků.

Jak uzavřít smlouvu s Bohemia Energy?

Stát se zákazníkem společnosti Bohemia Energy je poměrně jednoduché. Ať už potřebujete uzavřít smlouvu na plyn či elektřinu na zcela nové odběrné místo, při stěhování do nového bytu či domu, nebo jednoduše chcete změnit dodavatele na místě stávajícím, můžete to udělat různými způsoby. Smlouvu lze uzavřít po telefonu, on-line i přes e-mail.

Buď můžete postupovat sami krok po kroku tak, jak vás vedou formuláře a instrukce na webu společnosti, nebo si můžete domluvit schůzku s jednatelem. Jednatel neboli obchodní zástupce, za vámi přijde na předem domluvené místo, projde s vámi všechny náležitosti, poradí, kde se dá ušetřit a jak nejlépe smlouvu nastavit, abyste měli plyn i elektřinu co nejvýhodnější a následně vám pomůže smlouvy uzavřít a dokončit.

Pokud přecházíte od konkurence, pracovníci Bohemia Energy za vás vše vyřeší. Vám stačí uzavřít smlouvu s nimi. O to, kdy a jak se ukončí smlouva se stávajícím dodavatelem už se starat nemusíte. To je samozřejmě velká výhoda, která šetří čas zákazníků.

Další možností, jak uzavřít smlouvu s Bohemia Energy je navštívit zákaznické centrum, na kterém si lze předem sjednat schůzku.

Bohemia Energy zkušenosti

A jaké jsou vaše zkušenosti s dodavatelem energií Bohemia Energy? Využíváte jejich služeb a ušetřili jste tím peníze oproti konkurenčním dodavatelům plynu a elektřiny? Podělte se s námi v Bohemia Energy diskuzi!


Uživatelský avatar
Voita
Administrátor fóra
Příspěvky: 28
Registrován: 08 led 2019 10:21
Kontaktovat uživatele:

Nový příspěvek 05 črc 2020 20:19

Recenze Bohemia Energy jsou na internetu různé, od velmi pozitivních až po ty negativní, jako třeba zde: (zdroj: Google)

:!:
Penzion Povodí: "Absolutní nemožnost odstoupení od smlouvy, neboť není možné zjistit datum, ke kterému by smlouva běžně končila. Společnost záměrně mlží, poté co nám sdělili datum ukončení zaslali jsme dle jejich požadavků výpověď v požadovaném termínu, ale odpovědí nám bylo, že nebyla dodržena výpovědní lhůta - termín byl jindy. Poté nám byla smlouva automaticky prodloužena, s tím, že pokud chceme smlouvu vypovědět můžeme nyní, ale bude vypovězena až po uplynutí smluvní doby tedy tří let. Vzhledem k tomu, že se nikdo ze společnosti nenamáhal nám sdělit, že smlouva nebyla rozvázána a dozvěděli jsme se to, až jsme začali pátrat po zálohovém kalendáři u další společnosti, díky neuhrazeným zálohám nám byl plyn odpojen a požadována pokuta ve výši 24tis. Nyní pokud chceme opět plyn připojit jsme nuceni uhradit jak odpojení tak znovu připojení, dlužné zálohy a dále plyn odebírat od Bohemia Energy. Přestože na zálohách máme nyní přeplatek, nebude nám odběr vyúčtován a zálohové platby jsou požadovány nadále. Jsme v podstatě držení jako rukojmí této společnosti. ROZHODNĚ NEDOPORUČUJI SI COKOLI S TOUTO SPOLEČNOSTÍ ZAČÍNAT...."
:arrow:
Monika Pavlovská: "Dobrý dodavatel energií…"
BOHEMIA ENERGY recenze - Penzion Povodi.png
BOHEMIA ENERGY recenze - Penzion Povodí
Uživatelský avatar
Voita
Administrátor fóra
Příspěvky: 28
Registrován: 08 led 2019 10:21
Kontaktovat uživatele:

Nový příspěvek 05 črc 2020 20:24

BOHEMIA ENERGY - zkušenosti a diskuze klientů

BOHEMIA ENERGY recenze z Google:

Tonda Pacovský: "Peníze z přeplatku bez problémů poslali přímo na účet, šlo to automaticky jak sami uvádí."

Jirka Apeltauer: "No recenze vskutku různorodé, ale jak se říká, tisíc lidí, tisíc chutí. Nemám vůbec v úmyslu někomu hanit dodavatele, s kterým je očividně spokojená spousta lidí. Nicméně moje osobní zkušenost , je špatná a upřímně, už bych si tyto zážitky nikdy nechtěl zopakovat. Deset měsíců dohadování o ničem, neustálé dodatky k tomu, co ještě musím doložit, aby jsme se mohli konečně přehlásit k našemu dlouholetému dodavateli. Plné moci, výpisy z katastru, potvrzení od obce, kopie dokladů totožnosti,jak našich, tak bývalých majitelů a spousty dalších nesmyslů a všechno zbytečně.S bláhovým očekáváním , že si člověk může přece sám vybrat, kdo bude jeho dodavatel,jsme se čím dál tím víc začali probouzet do reality. Nemůže!! Mám pocit, že plísně na nohou, se člověk zbaví podstatně jednodušeji..."

Václav Hrdlička: "Výhoda, že to u nich jde sjednotit, elektřina a plyn jsou tak obojí za lepší peníze."

--------------------
BOHEMIA ENERGY zkusenosti klientu.png
BOHEMIA ENERGY - zkušenosti klientů
Vojdman
Příspěvky: 4
Registrován: 24 srp 2020 11:32

Nový příspěvek 10 kvě 2021 15:32

Poslední dva roky máme u bohemia energy energie hlavně kvůli plynu, napasovali mi na něj tarif s o dost výhodnější cenou, než který mi právě končil, takže jsme nejdřív podnikli změnu s ním a pak přidali i elektřinu do sjednoceného účtu. Změnu bych nedělal, kdyby šlo o pár drobných, ale tohle bodlo.
Odpovědět