Bondster - FinTech společnost, zprostředkovávající investice do půjček

Bondster - česká FinTech společnost, která zprostředkovává investice do půjček.

Investujete přes platformu Bondster?

ANO
1
100%
NE
0
Žádná hlasování
Přemýšlím o tom
0
Žádná hlasování
Už NE, mám negativní zkušenost!
0
Žádná hlasování
 
Celkem hlasů: 1
Uživatelský avatar
Voita
Administrátor fóra
Příspěvky: 28
Registrován: 08 led 2019 10:21
Kontaktovat uživatele:

Nový příspěvek 30 čer 2019 02:02

Bondster je česká FinTech společnost, která zprostředkovává investice do půjček. Funguje jako trh investic. Propojuje investory z řad široké veřejnosti s důvěryhodnými poskytovateli půjček. Otevírá nové možnosti pro investory, kteří s nimi mohou jednoduše a bez znalostí finančního trhu dosáhnout slušných výnosů.

Prostřednictvím trhu Bondster lze investovat do mnoha půjček poskytnutých různými společnostmi. Pro snížení rizika jsou půjčky obvykle zajištěny např. nemovitostí. Díky Bondster lze vydělávat nadstandardní výnosy 10 % ročně i více. Bondster nabízí zajímavou alternativu k tradičnímu investování pro malého investora.

Co je trh Bondster?

Bondster je peer-to-business (P2B) investiční tržiště, která nabízí investorům atraktivní příležitost zhodnotit volné peněžní prostředky. Princip fungování je jednoduchý - investoři mohou investovat do již vytvořených půjček s historií splácení, které nabízí prověření poskytovatelé úvěrů. Může jít o různé typy zajištěných i nezajištěných půjček – hypotéky, leasing, spotřebitelské úvěry, apod. Bondster provozuje tržiště, kde jsou tyto půjčky jako investice nabízeny a plní roli zprostředkovatele mezi investorem a poskytovatelem.
Bondster.png
Bondster - trh s investicemi do zajištěných půjček
Bondster.png (48.93 KiB) Zobrazeno 32885 x
Jaký je rozdíl mezi Bondster a jinými investičními tržišti?

Bondster je jedinečný možností snadno a rychle investovat a diverzifikovat tak kapitál investorů. Unikátní je také možnost investovat do úvěrů, které jsou zajištěny zástavním právem k nemovitým a movitým věcem. Na rozdíl od jiných tržišť nabízí Bondster také garance zpětného odkupu u vybraných půjček v případě nesplácení. Všechny tyto způsoby zajištění výrazně snižují riziko investora. Podstatnou výhodou je i velmi jednoduchá online obsluha investorského účtu.

Kdo stojí za projektem Bondster?

Investiční tržiště Bondster provozuje tým profesionálů se zkušenostmi z finanční sféry i P2B investování (stará se například o investiční tržiště www.pujcmefirme.cz). Jsou si dobře vědomi nedostatku kvalitních investičních příležitostí na trhu, a proto vytvořili inovativní online investiční tržiště šité na míru široké vrstvě investorů. Ti tak mohou velmi jednoduše a bez větších znalostí fungování finančního trhu, investovat do nabízených příležitostí. Více se dozvíte na jejich webu https://bondster.com/.

Majitelem společnosti je CEP Invest Private Equity. Strategickým partnerem projektu je společnost ACEMA Credit Czech, a.s.

Co se stane, pokud se Bondster dostane do platební neschopnosti?

Bondster bude neprodleně informovat všechny investory. Na základě platné legislativy bude určen likvidátor, který zajistí základní chod platformy, aby i nadále plnila povinnosti, které vyplývají z realizovaných investic. Smlouvy o postoupení pohledávek tím nebudou dotčeny. Likvidátor dále zajistí veškeré prostředky na investičních účtech a dohlédne, aby došlo k řádnému vypořádání všech pohledávek vůči investorům a obchodním partnerům. Peníze klientů, jsou zároveň vedeny na samostatném účtu společnosti a jsou odděleny od provozních účtů, které slouží pro běžný chod společnosti.

------------------------------------

Investujete na platformě Bondster a jaké s nimi máte zkušenosti? Doporučili byste jejich služby, jak vysoký je výnos a jsou problémy se splácením úvěrů?

Díky moc za Vaše názory, zkušenosti a komentáře! Voita


Odpovědět