Fundlift - představení investičně-crowdfundingové platformy

Investiční crowdfunding pro každého - propojování rostoucích firem s investory.

Investovali jste do firem přes Fundlift?

ANO
0
Žádná hlasování
NE
0
Žádná hlasování
Investování zvažuji
1
100%
 
Celkem hlasů: 1
Uživatelský avatar
Voita
Administrátor fóra
Příspěvky: 28
Registrován: 08 led 2019 10:21
Kontaktovat uživatele:

Nový příspěvek 30 čer 2019 00:05

Provozovatelem serveru je společnost Fundlift, s.r.o. se sídlem Václavské náměstí 838/9, Nové Město, 110 00 Praha 1, IČ: 03876292 zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze pod spisovou značkou C 239256.

Fundlift je společným podnikem finanční skupiny Roklen a investiční skupiny Rockaway. Pro veškerou osobní komunikaci se prosím po předchozí dohodě dostavte do Roklen, Václavské náměstí 838/9, Praha 1.

Kdo stojí za projektem Fundlift?
Fundlift.png
Fundlift
Fundlift.png (15.92 KiB) Zobrazeno 16088 x
Fundlift je investment-crowdfundingová platforma. Efektivně propojuje investory a projekty, které mají ambice růst. Nadějným firmám poskytuje nový způsob, jak získat financování, napojení na investory a cenný marketingový kanál.

Umožňuje investice do společností prostřednictvím koupě konvertibilních investičních certifikátů nebo minibondů. Jednoduše umožňuje podpořit začínající firmy a finančně se podílet na jejich potenciálním úspěchu.

Investování na Fundliftu je regulovanou aktivitou na kapitálových trzích. Investice probíhají přímo prostřednictvím obchodníka s cennými papíry a celý proces je regulován Českou národní bankou.
Roklen.png
Roklen
Roklen.png (17.83 KiB) Zobrazeno 16088 x
Roklen je novou fintech finanční skupinou založenou v roce 2014 v České republice seniorními investičními bankéři pod vedením Jana Klenora, bývalého dlouholetého generálního ředitele Patria Finance. Skupina Roklen poskytuje služby poradenství v oblasti corporate finance, primární úpisy cenných papírů, správu majetku, měnovou konverzi a mezinárodní platby a provozuje ekonomický a finanční portál www.roklen24.cz. Členem skupiny je Roklen360, licencovaný obchodník s cennými papíry, regulovaný Českou národní bankou.

V projektu Fundlift Roklen zaštiťuje ze své pozice regulovaného obchodníka s cennými papíry a díky expertíze v corporate finance profesionální vyhodnocení investičních příležitostí a ocenění společností, služby obchodníka spojené s primárním úpisem investičních instrumentů, jejich vypořádání a správou cenných papíru a koordinaci právních úkonů souvisejících s investováním.

Rockaway je investiční skupina se silnou expertízou v oblasti internetového businessu. U strategických aktivit Rockaway buduje společnosti zaměřené na transakční byznys, působící v oblastech e-commerce, fintech a travel. Do portfoliových projektů vyhledává Rockaway technologické startupy, které mají globální ambice a vysoký tržní potenciál. V čele skupiny stojí Jakub Havrlant, který je jejím jediným akcionářem.

--------------------------------------------------

UPOZORNĚNÍ: Investování na Fundliftu se vyznačuje výrazně zvýšeným rizikem emitenta, ale i ostatních rizik. Investiční nástroje nabízené prostřednictvím Fundliftu nejsou kótované na žádném trhu a Emitent je zpravidla malá či střední právnická osoba často v rané fázi vývoje společnosti, u které je vysoké riziko nesplnění smluvně daných závazků. Proto je doporučeno důkladně prostudovat předkládané podmínky!


Odpovědět