Výhodné úvěry pro podnikatele a OSVČ:

Ostatní poptávky a nabídky

 

Ostatní poptávky a nabídky, které se nehodí do kategorií výše a nějak souvisejí s podnikáním a investováním - např. obchodní spolupráce, stavební práce, poptávka a nabídka služeb - právní služby, vedení účetnictví, daňová evidence, marketing, IT služby, doprava a logistika ...

Ostatní poptávky a nabídky

⚠️ TELEKOMUNIKACE

Datum: 11.04.2019 | Vložil: ⚠️ admin

⚠️ Vážení čtenáři,
majitel televize Barrandov včera poškodil velkou trojku mobilních operátorů O2, T-Mobile a Vodafone. Doufám, že si již na něho oni nebo Český telekomunikační úřad došlápnou a doopravdy mu udělí tak tučnou finanční pokutu kterou Jaromír Soukup nedokáže splatit. Vše bylo odvysíláno v pořadu Moje zprávy dne středa 10. dubna 2019.
Třeba tvrdě skončil virtuál GORILA Mobil jelikož také on si s velké trojky výrazně střílel O2 jako toaleta, T-Mobile jeko teplouš - buzík a Vodafone čertík. Samozřejmě strevme se aj do Nordic Telecom - Air Telecom - U:fon - MobilKom tohle je prosím pěkně furt ten stejný podnik sice ano od krachu MobilKom nová firma, ale furt ten naivní a zoufalý tým. MobilKom s U:fon tehdy zvládl toho víc jako také D.H. Telecom a OpenCall nebo problémový Vectone mobile. V současné době věřím více firmě TERMS se značkou GoMobil tato společnost by měla být 4. mobilním operátorem. T-Mobile si tohoto virtuála škrtí nic zajímavého proto úplně vypálit nemůže. Ne doopravdy ne Soukupe 4. mobilní operátor přinese snížení cen! Aspoň budeme mít flat s 10 GB dat za 499 korun jako to nyní mají studenti. Prostě v Česku skončí firemní a studentské tarify protože dostat to níž úplně nejde! Věřím však, že O2 možná přijde s novinkou a v limitované edici předplacených karet umožní při měsíčním dobíjení kreditu za 250 Kč a více výhodu volání po 1. minutě zdarma do všech sítí přičemž sazba by měla být 11,90 Kč/min. a 8,90 Kč/SMS. Nebo s nastaveným stropem od ČTÚ.

оператор мобильной связи

Datum: 10.04.2019 | Vložil: Питер

Привет,
В сотрудничестве с TERMS я бы хотел запустить виртуального мобильного оператора в Чешской Республике для людей, звонящих в Россию и азиатских операторов.
В Праге я также хотел бы открыть магазины в Остраве. Для получения дополнительной информации звоните: 7 997 90 900 Общение возможно только на английском, чешском или немецком языках. Для работы компании мне нужны инвестиции не менее 400 000 крон. Я обещаю возврат в течение 5 лет и 450 000 крон. Пожалуйста, отправьте текстовое сообщение на 7 372 22 227 электронной почтой. Если возможно, я бы хотел реализовать весь проект в этом году.

Re: оператор мобильной связи

Datum: 10.04.2019 | Vložil: ⚠️ admin

⚠️ SPAM

¶ Webová stránka je určena pouze pro české nebo slovenské příspěvky!
Text psaný v jiném jazyce je považován vždy za SPAM.
Všechny příspěvky musejí obsahovat zpětný kontakt telefon nebo e-mail případně obojí.
Příspěvek psaný chybnou češtinou je také SPAM.

¶ Vzhledem k tomu, že zde text obsahuje jméno společnosti je o to víc závažnější a bude řešen se Správou pro bezpečnost informací. Předběžná škoda je 6050 korun.

nabídka úvěru mezi vážným jednotlivcem

Datum: 09.04.2019 | Vložil: laurentdobetzky@post.comahoj
Hledáte půjčku na oživení svých aktivit nebo na realizaci projektu.
Obraťte se na nás bez váhání a podejte žádost o úvěr
E-mail: laurentdobetzky@post.com

Re: nabídka úvěru mezi vážným jednotlivcem

Datum: 10.04.2019 | Vložil: мафия

Эй, ты мудак сегодня вечером, мы сломаем тебе рот, если ты не отправишь 50 000, и ты не хочешь оставить тебя чистым, ты мудак!

Zahraniční rozvojový úvěr pro jednotlivce

Datum: 09.04.2019 | Vložil: laurentdobetzky@post.comU příležitosti posledního vydání FIC (Mezinárodní fórum o počítačové kriminalitě); Ministerstvo zámoří, Ministerstvo hospodářství a financí a BNP PARIBAS Francie uvítají zahájení zámořské rozvojové půjčky pro jednotlivce i podniky. Pro všechny vaše požadavky jsme Vám k dispozici.
E-mail: laurentdobetzky@post.com

LOAN NABÍZÍ MEZI JEDNOTLIVCI

Datum: 09.04.2019 | Vložil: laurentdobetzky@post.comDobrý den,
Jsem individuální a poskytuji půjčky od 10.000 € do 1.000.000 € nad maximální dobu splatnosti 25 let při úrokové sazbě 3%. Pokud máte zájem, můžete mne kontaktovat
E-mail: laurentdobetzky@post.com

Půjčky a financování mezi jednotlivci

Datum: 09.04.2019 | Vložil: laurentdobetzky@post.comDobrý den,

Předložím nabídku půjček mezi jednotlivci, abych mohl bez obav dosáhnout svých snů.
Píšu svůj text na těchto stránkách, abych vám pomohl získat rychlé a seriózní financování.
Pokud tedy potřebujete urgentní peníze, odpovězte mi prosím, abych se mohl podělit o svou nabídku.
E-mail: laurentdobetzky@post.com

rychlé a seriózní financování

Datum: 09.04.2019 | Vložil: laurentdobetzky@post.comPoskytuji půjčky žijícím lidem v celé Evropě a celém světě. Moje úroková sazba je 3% ročně. Pokud potřebujete peníze z jiných důvodů, neváhejte mne kontaktovat pro více informací.
E-mail: laurentdobetzky@post.com

nabídka úvěru

Datum: 09.04.2019 | Vložil: laurentdobetzky@post.comMáte zakázané zakázané bankovnictví a nemáte prospěch bank, nebo lépe máte projekt a potřebujete financování, špatný úvěr nebo potřebujete peníze na zaplacení účtů, fondy na investice do společností.
Pokud tedy potřebujete úvěr, neváhejte mne kontaktovat a dozvědět se více o mých podmínkách. Kontaktujte mě prosím přímo
E-mail: laurentdobetzky@post.com

<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Přidat nový příspěvek

Výhodné úvěry pro podnikatele a OSVČ: