Výhodné úvěry pro podnikatele a OSVČ:

Nemovitosti a pozemky

 

Nabízím k prodeji pozemky a různé typy nemovitostí a realit, převážně komerční nemovitosti, např. obchody, sklady, kanceláře, developerské projekty, hotely, restaurace. Popřípadě poptávám tyto druhy realit. Sháním financování, hypotéky na nemovitosti a pozemky.

Nemovitosti a pozemky na prodej

Invesice do pozemků

Datum: 23.05.2014 | Vložil: Daniel Kužela

Dobrý den,
dovoluji si Vás tímto oslovit a představit nabídku uceleného souboru stavebních parcel, včetně vybudované infrastruktury, v lokalitě situované mezi dvěma lanovými drahami v k.ú. Horní Václavov, JESENÍKY, bezprostředně u Karlova, nedaleko Karlovy Studánky a Pradědu, které navazují na vybudované městečko sportovního, kongresového a hotelového komplexu Avalanche.
Jedná se o lokalitu v samotném centru Jeseníků, ale přesto se celá zástavba nachází mimo zónu CHKO Jeseníky. Lokalita má díky významným investicím do okolí v posledních letech do budoucna vysoký potenciál (investice Slezská Harta - lodní doprava, Karlov - 4 další dokončované LD, Karlova Studánka - dokončená rozsáhlá investice).
Krátce k zázemí projektu - v posledních 10ti letech zde kromě hotelového komplexu byl vybudován lyžařský areál, vinné hospodářství a v roce 2011 prodáno 82 stavebních pozemků u Dolní Moravice, které sousedí právě s nabízenou lokalitou Václavov u Bruntálu.

ZAINVESTOVÁNÍ POZEMKŮ PRO NÁSLEDNÝ PRODEJ POD PRADĚDEM
Aktuálně byla zahájena druhá etapa přípravy stavebních pozemků pro prodej, tentokrát v k.ú. Horní Václavov, pro které máme zajištěnou kompletní administrativní a právní připravenost.
Plocha 26,3 ha nabízí 188 nových stavebních parcel s možností výstavby 26 hotelů (apartmánových domů s následným prodejem apartmánových jednotek) a 162 komerčních penzionů. Obecně je povolena zástavba pro rodinnou rekreaci, komerční využití a občanskou vybavenost.
Také katastrálně jsou pozemky připraveny a odděleny. Na pozemcích jsou hotové hlavní páteřní rozvody elektřiny, vody a plynu. Jsou vybudovány trafostanice a ČEZ Distribuce a.s. vystavěla a zkolaudovala distribuční sítě ve své režii.Pro výše uvedené stavby bylo vydané pravomocné územní rozhodnutí.
Dopravní dostupnost stavebních pozemků je dobrá, pozemky jsou lemovány silnicemi 2. a 3. třídy s vybudovanými parkovacími plochami. Nově dokončovaný hotel IMPERIAL s bazénem, wellness, restaurací a dalšími službami, byl vystavěn jako zázemí pro následnou soukromou zástavbu.

Zde je odkaz na webové stránky, kde najdete další informace:

www.jesenicke-podhuri.cz

a prezentační video

https://www.youtube.com/watch?v=LLhBaxj9-e4

Děkuji za váš čas.

Daniel Kužela
daniel.kuzela@re-max.cz

Predaj apartmánov za výhodné ceny v Costa del Sol, Španielsko

Datum: 01.05.2014 | Vložil: Maroš Miazdra

Hľadáme investorov a záujemcov o nehnuteľnosti (apartmány, penthousy, domy a vily) v stále slnečnej Costa del Sol, Španielsko za veľmi výhodné ceny s potenciálom prenájmu a možnosťou dofinancovania. Viac info na mm@spanielsko-reality.eu

Re: Predaj apartmánov za výhodné ceny v Costa del Sol, Španielsko

Datum: 02.06.2014 | Vložil: Patrick

napíšte mi na moj email patrick.com@azet.sk

obchodní dům na prodej

Datum: 15.08.2013 | Vložil: Antonín Batík

cena 130 mio Kč, garantovaný výnos 6%P.A.,

Re: obchodní dům na prodej

Datum: 15.08.2013 | Vložil: Jan Kolář

mám zájem o více informací, zašlete na j.kolar@seznam.cz

Re: obchodní dům na prodej

Datum: 15.03.2014 | Vložil: Patrick

Pošlite mi viac info na
patrick.com@azet.sk

Bankovní záruka

Datum: 14.06.2013 | Vložil: Vladimír Vích

Hledám majitele nemovitosti, která je majitelem nevyužívaná a mohla by sloužit jako bankovní záruka pro bankovní úvěr na kosmetickou firmu - nové parfémy a pleťové krémy. Potřebná výše ceny nemovitosti je 2,5 - 4 miliony. Majitel pozemku nebo budovy se stane tichým společníkem firmy s dlouhodobým trvalým příjmem.

Vladimír Vích
GalantniFirma@centrum.cz
773213577 Praha

hotel na prodej

Datum: 07.03.2013 | Vložil: Rudolf Ramach

Na prodej Hotel Epopej poskytuje celoroční ubytování s restaurací. Hotel je dále vybaven salonky a společenským sálem, ve kterých nabízí možnost pořádání společenských akcí, jako jsou např. svatby, recepce, narozeniny, školení, prezentace, prodeje či plesy. Cena: 12,5 mil. Kč
tel. 724689071

Re: hotel na prodej

Datum: 29.07.2015 | Vložil: Peter Pavlovič

mám pre vás ponuku prosím kontaktujte ma 776 705 665

<< 73 | 74 | 75 | 76 | 77

Přidat nový příspěvek

Výhodné úvěry pro podnikatele a OSVČ: